Zážitek pro štamgasty
i sváteční pivaře.

Naše piva

Vaříme pivo poctivě, bez pasterizace a filtrování, jen z vody, chmele a sladu. Ať si oblíbíte Študáka, Fešáka, Kravaťáka nebo výběr toho nejlepšího ze spřátelených pivovarů Hostivar a Trautenberk, určitě oceníte, jakou péči naši sládci pod vedením Františka Poláčka lahodnému moku věnují.

Sud našeho pivo si také můžete objednat pomocí naší online objednávky. Vyplníte, o které pivo a jak velký sud (nebo sudy) máte zájem a my vám vše připravíme k vyzvednutí.

Aktuální nabídka našich piv:

Spojovna

Kunratický Študák 11 ALE

Svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Trojice chmelů Challenger, Comet a Simcoe dává pivu nejen hořkost, ale i nádech květinových až citrusových tónů. Za světlou barvu vděčí použití sladů Pale Ale a Mnichov I.

EPM 11 %  Obsah alkoholu 4,8 % obj.

0,4l  39 Kč

Láhev 0,6l  59 Kč

Spojovna

Kunratický Ležák 12

Spodně kvašený ležák zlatavé barvy. Má vyšší říz a plnou chuť. Tři české chmely použité při vaření dávají pivu výraznější hořkost, Pivo Kunratický Ležák bylo vařené ze tří sladů klasickou metodou tzv. na dva rmuty, což je typické pro výrobu tohoto typu piva. Hlavní kvašení probíhalo při teplotě do 10°C.

EPM 12,1 % Obsah alkoholu 5 % obj.

0,3l  33 Kč / 0,5l  45 Kč

Láhev 0,6l  63 Kč

Spojovna

Chodovský Kravaťák 12 WITBIER

Belgický typ pšeničného piva světlé barvy s jemnou hořkostí a lehkým tělem. Pro typické aroma se do něj přidává koriandr, heřmánek a pomerančová kůra. Podáváme s citrónem

EPM 12%  Obsah alkoholu 5,1% obj.

Momentálně není v prodeji

Spojovna

Vršovický Víťák 12 – AMERICAN WHEAT ALE

U americké pšenice nehledejte aroma banánů ani hřebíčku jako je tomu u její německé příbuzné, jedná se o velice příjemný světlý Ale amerického typu s vysokou pitelností, lehkým tělem, chmelovým aroma po jarních květech a svěžím ovoci. Díky vysokému obsahu pšenice má výraznější sladovou chuť.

EMP: 12,5%  Obsah alkoholu 6,2 % obj.

PET láhev 1l  95 Kč

Spojovna

Šeberovský Fešák 14 STOUT

Svrchně kvašený speciál tmavé barvy, s výraznou krémovou pěnou.Střední hořkost a chuť s kávovými až čokoládovými tóny mu dodává trojice sladů (Pale Ale, Mnichov I, Caramunich II a Carafa II) a trojice chmelů (Žatecký poloraný červeňák, East Kent Golding a Bramling Cros).

EPM 14 % Obsah alkoholu 5,7 % obj.

0,4l  49 Kč

Láhev 0,6l  75 Kč

Spojovna

Roztylský R.I.P.A.K. 14 IPA

Svrchně kvašené světlé pivo typu Pale Ale s lehkým tělema vyšším řízem, který podporuje celkovou pitelnost. Příjemné aroma mandarinek a ananasu dodávají použité chmely Mosaic a Waimea.

EMP: 14,2%  Obsah alkoholu 6,1 % obj.

0,4  52,-

Láhev 0,6l  69 Kč

Spojovna

Vestecký Valoňák 15 Biere de Garde

Pivo typu Biere de Garde, což je tradiční pivní styl z pomezí Francie a Belgie (Valonsko). Vařilo se vždy po sklizni a nechávalo se dlouho zrát. Proto i my jsme ho pro vás nechali zrát čtyři měsíce, abychom dosáhli správné rovnováhy chutí. Jedná se o pivo střední síly a tmavě bronzové barvy, které má výraznou sladovou chuť se znatelným pšeničných profilem, dodaný přídavkem nesladované pšenice. Vyšší říz přispívá k celkově suššímu tělu.

EMP: 15,7%  Obsah alkoholu 6,2 % obj.

Momentálně není v prodeji

Spojovna

4-pack

Akční balení piv obsahuje: Kunratický Študák 11 ALE, Kunratický Ležák 12, Roztylský Ripak 14 IPA a Šeberovský Fešák 14 STOUT. Odneste si naše čtyři favority v originální tašce z kvalitní tkaniny ze 100% recyklovaného materiálu. Tašku lze zakoupit i samostatně za 99 Kč.

339 Kč

Spojovna

Hostivar Spojovna 10 (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2019)

Spodně kvašené výčepní pivo vařené klasickou metodou na dva rmuty. Světlou barvu a jemnou, ale významnou hořkost dávají pivu slady od ing. Klusáčka z Kounic u Českého Brodu (Plzeňský a Mnichovský I) a náš nejznámější chmel, Žatecký poloraný červeňák.

EPM 10 % Obsah alkoholu 4,3 % obj.

0,3l  33 Kč / 0,5l  45 Kč

PET láhev 1l  90 Kč

Spojovna

Trautenberk 13

Spodně kvašený polotmavý speciál z našeho partnerského pivovaru v Malé Úpě. Je vařený klasickou metodou na dva rmuty. Výraznou granátově červenou barvu mu dávají čtyři slady (Plzeňský, Caraamber, Carapils a Caraaroma), zatímco kombinace tří českých chmelů (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant) zaručuje příjemně vyšší hořkost.

EPM 13 % Obsah alkoholu 5,3 % obj.

PET láhev 1l  95 Kč

Spojovna

Trautenberk 11

Spodně kvašený světlý ležák z našeho partnerského pivovaru v Malé Úpě. Je vařený klasickou metodou na dva rmuty.

Obsah alkoholu 4,5 % obj.

Momentálně není v prodeji

Spojovna

Trautenberk 14 APA

Svrchně kvašené silné pivo typu Pale Ale.

Obsah alkoholu 5,5% obj.

Momentálně není v prodeji

Buďte u všeho. Sledujte nás na facebooku a instagramu