Zážitek pro štamgasty
i sváteční pivaře.

Naše piva

Vaříme pivo poctivě, bez pasterizace a filtrování, jen z vody, chmele a sladu. Ať si oblíbíte Študáka, Fešáka, Kravaťáka nebo výběr toho nejlepšího ze spřátelených pivovarů Hostivar a Trautenberk, určitě oceníte, jakou péči naši sládci pod vedením Františka Poláčka lahodnému moku věnují.

Sud našeho pivo si také můžete objednat pomocí naší online objednávky. Vyplníte, o které pivo a jak velký sud (nebo sudy) máte zájem a my vám vše připravíme k vyzvednutí.

Aktuální nabídka našich piv:

Spojovna

Kunratický Študák 11 ALE

Svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Trojice chmelů Challenger, Comet a Simcoe dává pivu nejen hořkost, ale i nádech květinových až citrusových tónů. Za světlou barvu vděčí použití sladů Pale Ale a Mnichov I. (1)

  Obsah alkoholu 4,8 % obj.

0,4l  44,-

Láhev 0,6l  66 Kč

PET láhev 1l  109 Kč

Spojovna

Bohdalecký Briťák 11 ENGLISH STRONG BITTER

Anglický bitter je tradičním pivem britských ostrovů již od nepaměti. Má zlatavou barvu přecházející do měděna a příjemné sladové aroma doplněné vůni klasického anglického chmele East Kent Goldings. Jedná se o pivo s plným sladovým tělem, které vyvažuje příjemná hořkost, což dodává tomuto pivu skvělou pitelnost na celý večer.

Obsah alkoholu 4,3 % obj.

PET láhev 1l  119

Spojovna

Chodovský Kravaťák 12 WEISSBIER

Svrchně kvašené pivo pšeničného typu. Světlé pivo s jemnou hořkostí a výraznou vůní po banánu a hřebíčku. Charakter Kravaťáka tvoří tři slady (Pšeničný, Plzeňský a Caramunich II), český chmel Žatecký poloraný červeňák a kvasnice typické pro pšeničné pivo

  Obsah alkoholu 5,1 % obj.

0,4l  45 Kč

Láhev 0,6l  68 Kč

PET láhev 1l  109 Kč

Spojovna

Kunratický Ležák 12

Spodně kvašený ležák zlatavé barvy. Má vyšší říz a plnou chuť. Tři české chmely použité při vaření dávají pivu výraznější hořkost, Pivo Kunratický Ležák bylo vařené ze tří sladů klasickou metodou tzv. na dva rmuty, což je typické pro výrobu tohoto typu piva. Hlavní kvašení probíhalo při teplotě do 10°C. (1)

 Obsah alkoholu 5 % obj.

0,3l  36 Kč / 0,5l  49 Kč

Láhev 0,6l  63 Kč

PET láhev 1l  99 Kč

Spojovna

Kunratický Tmavý Ležák 12

Spodně kvašený ležák tmavé barvy. Celkový dojem je vyvážený příjemnou hořkostí, výsledná chuť není sladká, ale spíše sušší. Aroma praženého sladu (Plzeňský, Mnichovský, Pšeničný, Caramünich a Carafa) které mu dodává specifickou sladovou chuť a trojice chmelů (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant)

 Obsah alkoholu 5,1 % obj.

0,3l  33 Kč / 0,5l  49 Kč

PET láhev 1l  99 Kč

Spojovna

Roztylský R.I.P.A.K. 14 IPA (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2021)

Svrchně kvašené světlé pivo typu Pale Ale s lehkým tělema vyšším řízem, který podporuje celkovou pitelnost. Příjemné aroma mandarinek a ananasu dodávají použité chmely Mosaic a Waimea. (1)

  Obsah alkoholu 6,1 % obj.

0,4l  52,-

Láhev 0,6l  79 Kč

PET láhev 1l  119 Kč

Spojovna

Šeberovský Fešák 14 STOUT

Svrchně kvašený speciál tmavé barvy, s výraznou krémovou pěnou. Střední hořkost a chuť s kávovými až čokoládovými tóny mu dodává trojice sladů (Pale Ale, Mnichov I, Caramunich II a Carafa II) a trojice chmelů (Žatecký poloraný červeňák, East Kent Golding a Bramling Cros). (1,7)

 Obsah alkoholu 5,7 % obj.

Láhev 0,6l  79 Kč

Spojovna

5-pack

Akční balení piv obsahuje: Kunratický Študák 11 ALE, Kunratický Ležák 12, Chodovský Kravaťák 12 WEISSBIER, Roztylský R.i.p.a.k 14 IPA a Šeberovský Fešák 14 STOUT. Odneste si naše favority v originální tašce z kvalitní tkaniny ze 100% recyklovaného materiálu + plastový kelímek s naším logem. Tašku lze zakoupit i samostatně za 99 Kč.

459 Kč

Spojovna

Dárková kazeta

ve které je archivovaný ročník Old Ale 2020

láhev o objemu 0,7l za 209 Kč

Spojovna

Hostivar Spojovna 10 (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2019)

Spodně kvašené výčepní pivo vařené klasickou metodou na dva rmuty. Světlou barvu a jemnou, ale významnou hořkost dávají pivu slady od ing. Klusáčka z Kounic u Českého Brodu (Plzeňský a Mnichovský I) a náš nejznámější chmel, Žatecký poloraný červeňák. (1)

 Obsah alkoholu 4,3 % obj.

0,3l  36 Kč / 0,5l  47 Kč

PET láhev 1l  95 Kč

Spojovna

Nealkoholický Hostivar

Světlé nealkoholické pivo vařené ze dvou českých sladů a třech českých chmelů, kvašené speciálním kmenem kvasnic Fermentis La-01, které vytváří minimální množství alkoholu (maximálně do 0,5% obj.). Projevují se v něm mladinové chutě, což je pro tento druh piva typické. Celkový příjemný pocit z hostivarského nealka umocňuje středně vysoká hořkost. (1)

Obsah alkoholu do 0,5% obj.

0,3l  36 Kč  /  0,5l  46 Kč

Spojovna

Trautenberk 13

Spodně kvašený polotmavý speciál z našeho partnerského pivovaru v Malé Úpě. Je vařený klasickou metodou na dva rmuty. Výraznou granátově červenou barvu mu dávají čtyři slady (Plzeňský, Caraamber, Carapils a Caraaroma), zatímco kombinace tří českých chmelů (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant) zaručuje příjemně vyšší hořkost. (1)

 Obsah alkoholu 5,3 % obj.

PET láhev 1l  109 Kč

Buďte u všeho. Sledujte nás na facebooku a instagramu