Zážitek pro štamgasty
i sváteční pivaře.

Naše piva

Vaříme pivo poctivě, bez pasterizace a filtrování, jen z vody, chmele a sladu. Ať si oblíbíte Študáka, Fešáka, Kravaťáka nebo výběr toho nejlepšího ze spřátelených pivovarů Hostivar a Trautenberk, určitě oceníte, jakou péči naši sládci pod vedením Františka Poláčka lahodnému moku věnují.

Sud našeho pivo si také můžete objednat pomocí naší online objednávky. Vyplníte, o které pivo a jak velký sud (nebo sudy) máte zájem a my vám vše připravíme k vyzvednutí.

Aktuální nabídka našich piv:

Spojovna

Hostivar 10

Spodně kvašené výčepní pivo vařené klasickou metodou na dva rmuty. Světlou barvu a jemnou, ale významnou hořkost dávají pivu slady od ing. Klusáčka z Kounic u Českého Brodu (Plzeňský a Mnichovský I) a náš nejznámější chmel, Žatecký poloraný červeňák.

EPM 10 % Obsah alkoholu 4,3 % obj.

0,3l  29 Kč / 0,5l  39 Kč

PET láhev 1l  78Kč

Spojovna

Kunratický Študák 11 Ale

Svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Trojice chmelů Challenger, Comet a Simcoe dává pivu nejen hořkost, ale i nádech květinových až citrusových tónů. Za světlou barvu vděčí použití sladů Pale Ale a Mnichov I.

EPM 11 %  Obsah alkoholu 4,8 % obj.

0,4l  35 Kč

Láhev 0,6l  59 Kč

Spojovna

Chodovský Kravaťák 12 Dunkel Weiss

Svrchně kvašené pšeničné pivo polotmavé barvy bavorského typu. Uvařili jsme ho ze čtyř druhů sladů a chmelili ho žateckým poloraným červeňákem. Má vyšší říz a výraznější karamelovou chuť, doplněnou o typickou vůni pšenice.

EPM 12,6%  Obsah alkoholu 5,1% obj.

0,4l  37 Kč

Láhev 0,6l  63

Spojovna

Kunratický Ležák 12

Spodně kvašený světlý ležák zlatavé barvy. Má vyšší říz a plnou chuť. Tři české chmely (Žatecký poloraný červeňák, Sládek, Premiant) použité při vaření dávají pivu výraznější hořkost, Kunratický ležák byl vařen ze tří sladů (Plzeňský, Mnichovský, Carapils) klasickou metodou na dva rmuty, což je typické pro výrobu tohoto typu piva. Hlavní kvašení probíhalo při teplotě do 10°C.

EPM 12,1 %  Obsah alkoholu 5 % obj.

0,3l  31/ 0,5l  41Kč

Spojovna

Trautenberk 13

Spodně kvašený polotmavý speciál z našeho partnerského pivovaru v Malé Úpě. Je vařený klasickou metodou na dva rmuty. Výraznou granátově červenou barvu mu dávají čtyři slady (Plzeňský, Caraamber, Carapils a Caraaroma), zatímco kombinace tří českých chmelů (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant) zaručuje příjemně vyšší hořkost.

EPM 13 % Obsah alkoholu 5,3 % obj.

0,3l  34 Kč / 0,5l  45Kč

PET láhev 1l  90 Kč

Spojovna

Šeberovský Fešák 14 Stout

Svrchně kvašený speciál tmavé barvy, s výraznou krémovou pěnou.Střední hořkost a chuť s kávovými až čokoládovými tóny mu dodává trojice sladů (Pale Ale, Mnichov I, Caramunich II a Carafa II) a trojice chmelů (Žatecký poloraný červeňák, East Kent Golding a Bramling Cros).

EPM 14 % Obsah alkoholu 5,7 % obj.

0,4l  45 Kč

Láhev 0,6l  75 Kč

Buďte u všeho. Sledujte nás na facebooku a instagramu