Zážitek pro štamgasty
i sváteční pivaře.

Naše piva

Vaříme pivo poctivě, bez pasterizace a filtrování, jen z vody, chmele a sladu. Ať si oblíbíte Študáka, Fešáka, Kravaťáka nebo výběr toho nejlepšího ze spřátelených pivovarů Hostivar a Trautenberk, určitě oceníte, jakou péči naši sládci pod vedením Františka Poláčka lahodnému moku věnují.

Sud našeho pivo si také můžete objednat pomocí naší online objednávky. Vyplníte, o které pivo a jak velký sud (nebo sudy) máte zájem a my vám vše připravíme k vyzvednutí.

Aktuální nabídka našich piv:

Spojovna

Libušský Letňák 9 ALE

Svrchně kvašené pivo typu ALE. Dominantní roli v ní letos má slovinský chmel Styrian Wolf, který jsme vybrali pro jeho nádherné aroma ananasu a broskví, podkreslené klasickou vůní chmele. Má lehké tělo, vyváženou hořkost a řádný říz, aby v létě zahnala žízeň. (1)

  Obsah alkoholu 3,6 % obj.

0,4l  49

PET láhev 1l  119 Kč

Spojovna

Kunický Kyselák 10 SOUR

Svrchně kvašené pivo, které prošlo speciálním prokvašením na kyselo a pak do něj bylo přidáno devadesát kilo malin a černého rybízu, což mu dodalo ono úžasné aroma a chuť, společně s jeho nezaměnitelnou barvou. Do piva nešla žádná aromata ani barviva, vše je dosaženo přidáním čistého ovoce.

Obsah alkoholu 4,5 % obj.

0,4l  75 Kč

PET láhev 1l  179 Kč

Spojovna

Kunratický Študák 11 ALE (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2023)

Svrchně kvašené pivo typu Pale Ale. Trojice chmelů Challenger, Comet a Simcoe dává pivu nejen hořkost, ale i nádech květinových až citrusových tónů. Za světlou barvu vděčí použití sladů Pale Ale a Mnichov I. (1)

  Obsah alkoholu 4,8 % obj.

0,4l  54 Kč

PET láhev 1l  129 Kč

Spojovna

Kunratický Ležák 12

Spodně kvašené pivo zlatavé barvy. Má vyšší říz a plnou chuť. Tři české chmely použité při vaření dávají pivu výraznější hořkost, Pivo Kunratický Ležák bylo vařené ze tří sladů klasickou metodou tzv. na dva rmuty, což je typické pro výrobu tohoto typu piva. Hlavní kvašení probíhalo při teplotě do 10°C. (1)

 Obsah alkoholu 5 % obj.

0,3l  48 Kč / 0,5l  64 Kč

PET láhev 1l  129 Kč

Spojovna

Chodovský Kravaťák 12 WEISSBIER

Svrchně kvašené světlé pivo. Bavorská pšenice, je lehké pivo s vysokým podílem pšeničného sladu. Má vyšší říz a lehké tělo, jak se na správnou pšenici sluší, takže nádherně osvěží v tomto počasí. (1)

Obsah alkoholu 5 % obj.

PET láhev 1l  129 Kč

Spojovna

Roztylský R.I.P.A.K. 14 IPA (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2021)

Svrchně kvašené světlé pivo typu Pale Ale s lehkým tělema vyšším řízem, který podporuje celkovou pitelnost. Příjemné aroma mandarinek a ananasu dodávají použité chmely Mosaic a Waimea. (1)

  Obsah alkoholu 6,1 % obj.

0,4l  64

PET láhev 1l  146 Kč

Spojovna

Hostivar Spojovna 10 (THE BREWE‘R S SEAL AWARD 2019)

Spodně kvašené světlé pivo vařené klasickou metodou na dva rmuty. Světlou barvu a jemnou, ale významnou hořkost dávají pivu slady od ing. Klusáčka z Kounic u Českého Brodu (Plzeňský a Mnichovský I) a náš nejznámější chmel, Žatecký poloraný červeňák. (1)

 Obsah alkoholu 4,3 % obj.

0,3l  41 Kč / 0,5l  57 Kč

PET láhev 1l  119 Kč

Spojovna

Nealkoholický Hostivar

Světlé nealkoholické pivo vařené ze dvou českých sladů a třech českých chmelů, kvašené speciálním kmenem kvasnic Fermentis La-01, které vytváří minimální množství alkoholu (maximálně do 0,5% obj.). Projevují se v něm mladinové chutě, což je pro tento druh piva typické. Celkový příjemný pocit z hostivarského nealka umocňuje středně vysoká hořkost. (1)

Obsah alkoholu do 0,5% obj.

0,3l  43 Kč  /  0,5l  54 Kč

 

Spojovna

Trautenberk 13

Spodně kvašené polotmavé pivo z našeho partnerského pivovaru v Malé Úpě. Je vařený klasickou metodou na dva rmuty. Výraznou granátově červenou barvu mu dávají čtyři slady (Plzeňský, Caraamber, Carapils a Caraaroma), zatímco kombinace tří českých chmelů (Žatecký poloraný červeňák, Sládek a Premiant) zaručuje příjemně vyšší hořkost. (1)

 Obsah alkoholu 5,3 % obj.

PET láhev 1l  129 Kč

Buďte u všeho. Sledujte nás na facebooku a instagramu