ZABIJAČKA VE SPOJOVNĚ 11. A 12. 2.

Již tento víkend v sobotu 11. 2. se budete moci přijít podívat na práci mistrů řezníků již od 10:30 na naší zahradě. Zde bude také v prodeji zabijačková polévka (prdelačka), ovárek, jitrnice, jelítka, zabijačkový gulášek, škvarkové placky a posvícenské buchty. Samozřejmostí na zahradě bude točené pivko, grog, svařené víno, slivovička a jako již tradičně horký pivní speciál.

V restauraci mimo stálé nabídky budou též zabijačkové speciality. Světlá i tmavá tlačenka, škvarková pomazánka, řízečky z kýty na sádle smažené s bramborovým salátem, vepřové výpečky se zelím a chlupatými knedlíky, rolovaný bůček s česnekem a bylinkami s nastavovanou kaší a zabijačkový talíř (jitrnice, jelítko a ovar).

Celou akci bude doprovázet harmonikář pan Dosoudil.

A kdyby jste neměli dost a aby nepřišli zkrátka i vaši známí, kteří se nemohli zúčastnit, budou opět připravené zavakuované balíčky s jitrničkou, jelítkem tlačenkami a škvarky v sádle.

V sobotu bude akce probíhat v celém areálu včetně zahrady s vyvěšeným čuníkem, což je velká atrakce i pro ty nejmenší. V neděli už budeme zabijačkové speciality podávat pouze uvnitř naší restaurace.


Buďte u všeho. Sledujte nás na facebooku a instagramu